Dziś jest wtorek, 23.01.2018, imieniny Ildefonsa, Rajmunda
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Kolejna wysoka porażka drużyny seniorów

Kolejna wysoka porażka drużyny seniorów

W sobotę na stadionie w Dąbiu drużyna seniorów Gromu Malanów rozegrała mecz z drużyną MKS Dąbie . Po wyrównanej pierwszej połowie przegrywaliśmy 1: 0 jednak po przerwie drużyna gospodarzy strzeliła jeszcze 5 bramek. Mecz zakończył się wynikiem 6: 0 .
         Kadra Gromu w tym meczu : Ł.Styś - M.Ekiert, J.Baranowski, R. Derdziński , M. Bagrowski, K. Darul, M. Szwankowski , Z. Przygoński , E. Harasny, S. Płóciennik , D. Szustak , E. Kominiarczyk, M. Kubka, W.Nowicki , B. Filipiak .