Dziś jest piątek, 22.03.2019, imieniny Katarzyny, Bogusława
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Kolejne wsparcie od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie

Kolejne wsparcie od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie

Kolejne wsparcie od Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie

16 października br. miała miejsce bardzo przyjemna dla naszego klubu uroczystość. W siedzibie Rejonowego Banku Spółdzielczego w Malanowie odbyło się oficjalne przekazanie zestawu 25 sztuk toreb sportowych dla zawodników drużyny seniorów KS GROM Malanów. Przekazania dokonał Prezes RBS w Malanowie Pan Jan Tygielski. Nasz klub reprezentowali: Grzegorz Kwiatkowski – wiceprezes, Piotr Gronostaj – trener drużyny seniorów i juniorów młodszych oraz Patryk Frątczak – skarbnik oraz zawodnik drużyny seniorów. W podziękowaniu za ufundowany sprzęt sportowy przekazaliśmy na ręce Prezesa RBS w Malanowie przygotowane na tą okoliczność pisemne podziękowanie.
Warto dodać, że Rejonowy Bank Spółdzielczy w Malanowie co roku wspiera nasz klub fundując dla naszych zawodników tak bardzo potrzebny sprzęt sportowy. Za okazywane wsparcie serdecznie dziękujemy.


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności