Dziś jest czwartek, 26.04.2018, imieniny Marzeny, Klaudiusza
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Pechowa porażka z wiceliderem

Pechowa porażka z wiceliderem

Pechowa porażka z wiceliderem

Pechowej porażki doznał Grom Malanów w XXII kolejce Klasy A OZPN Konin. W rozegranym w niedzielne popołudnie 14.05.2017 r. meczu na boisku piłkarskim w Malanowie rywalem naszej drużyny był wicelider rozgrywek Warta Krzymów. Bo bardzo ciekawym i emocjonującym meczu nasz zespół uległ rywalom 0:1, tracąc bramkę w ostatnich minutach meczu. Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Osiek Wielki, a mecz odbędzie się w sobotę 20.05.2017 r. o godz. 15:30 na bocznym boisku stadionu w Kole.

Grom Malanów - Warta Krzymów 0:1
Skład:
Łukasz Styś, Marcin Bagrowski, Kamil Witkowski, Łukasz Wejzer, Mateusz Wejman, Patryk Frątczak, Zachariasz Przygoński, Mateusz Woźnicki (70' Rafał Gałężewski), Marcin Szwankowski, Emil Harasny, Przemysław Pakuła (65' Krystian Kuligowski). Ponadto: Dawid Kałuża, Jakub Styś, Piotr Ogrodowczyk

MK


Pozostałe aktualności