Dziś jest sobota, 25.05.2019, imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Porażka z liderem.

Porażka z liderem.

W sobotę 4 maja na boisku przy ulicy Parkowej seniorzy KS Grom Malanów podejmowali lidera  A klasy zespół MKS Dąbie . Drużyna z Dąbia w tym sezonie po 16 kolejkach nie ma sobie równych . Wygrała wszystkie mecze, strzelając 89 bramek, a tracąc tylko 10.  Do tego meczu zawodnicy  Gromu przystąpili bardzo zmobilizowani co było widać na boisku . Do przerwy wynik meczu był 0:0 . Drużyna bardzo dobrze prezentowała się w grze obronnej, a w bramce świetnie spisywał się bramkarz . W 70 minucie  na listę strzelców wpisał się Mateusz Markiewicz . Niestety 5 minut później było już 1:1 W ostatnich 10 minutach meczu goście strzelili nam 4 bramki i wygrali to spotkanie 1:5 . Gratulacje dla drużyny za walkę i zaangażowanie .
     Drużyna Gromu wystąpiła w składzie :
Paweł Filipowicz , Jakub Baranowski, Łukasz Wejzer, Patryk Ogrodowczyk, Marcin Bagrowski, Mikołaj Ekiert, Mateusz Markiewicz, Mateusz Gościniak, Patryk Frątczak, Marcin Szwankowski, Kacper Janicki, Bartosz Tomczyk, Kacper Przybylak, Krystian Dymarczyk, Przemysław Szurdyga oraz Jacek Harasny .

KS Grom Malanów - MKS Dąbie 1:5