Dziś jest środa, 23.05.2018, imieniny Iwony, Emilii
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Klub Sportowy Grom Malanów » Aktualności » Trenerze DZIĘKUJEMY !!!

Trenerze DZIĘKUJEMY !!!

Trenerze DZIĘKUJEMY !!!

Zarząd KS Grom Malanów informuje, że wraz z końcem sezonu 2016/2017 swoją pracę w roli trenera drużyny seniorów zakończył Pan Kamil Witkowski. Powodem takiej decyzji trenera jest wyjazd zagraniczny, który uniemożliwia mu przygotowanie drużyny do nowego sezonu oraz prowadzenie jej od początku rozgrywek 2017/2018.

 

 


Trener Witkowski swoją funkcję pełnił od 9 listopada 2008 roku, kiedy to po fatalnym początku sezonu (grający wówczas w B Klasie Grom w 8 spotkaniach zanotował 7 porażek i 1 remis) zastąpił Romana Szymanowskiego (prowadził on drużynę od początku jej istnienia). Po zmianie trenera drużyna seniorów w kolejnych 12 meczach sezonu 2008/2009 odniosła 8 zwycięstw, 2 mecze zremisowała i poniosła 2 porażki. W kolejnym sezonie drużyna prowadzona prze trenera Witkowskiego była już bezkonkurencyjna i z bilansem 13 zwycięstw, 2 remisów i 1 przegranej wygrała rozgrywki konińskiej B Klasy. Od sezonu 2010/2011 seniorzy KS Grom Malanów występują w A Klasie OZPN Konin. Za największe sukcesy w tych rozgrywkach należy uznać 5 miejsce w sezonie 2013/2014 oraz 3 miejsce sezon później. Łącznie w trakcie swojej pracy trener Witkowski poprowadził seniorów KS Grom Malanów w 207 meczach ligowych (B i A Klasa OZPN Konin), z których drużyna 91 wygrała, 29 zremisowała, a 87 przegrała. W rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu OZPN Konin Grom prowadzony przez trenera Witkowskiego odniósł 1 zwycięstwo, 1 remis i poniósł 7 porażek.

W imieniu zawodników i kibiców zarząd KS Grom Malanów składa Panu Kamilowi Witkowskiemu serdeczne podziękowania za ponad 8 lat pracy, która w wielkim stopniu przyczyniła się do rozwoju naszego klubu. Jesteśmy wdzięczni za trud włożony w pracę trenera oraz poświęcony czas. Życzymy zdrowia, sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że nasz wieloletni trener dalej będzie wspierał nasz klub swoją dużą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

 

Zarząd KS Grom Malanów


Pozostałe aktualności